Logowanie EPI - Ewidencja

Logowanie EPI - Zarząd

Logowanie EPI - Administracja

Nasze Produkty

EPI - Ewidencja

EPI - Zarząd

Cennik


   EPI - Ewidencja Polowań Indywidualnych

W cenę wliczone są wszelkie prace związane z uruchomieniem ewidencji, konfigurację oraz hosting internetowy (obsługa, utrzymanie domeny internetowej). Od chwili zakupu, przez kolejny rok aktualizacje oprogramowania są bezpłatne. Cena programu liczona jest w zależności od ilości posiadanych obwodów łowieckich na które KŁ zakupuje program.

Opłata roczna za jeden obwód - 350 zł netto.


   EPI - Zarząd

W cenę wliczone są wszelkie prace związane z uruchomieniem systemu, konfigurację oraz hosting internetowy (obsługa, utrzymanie domeny internetowej). Od chwili zakupu, przez kolejny rok aktualizacje oprogramowania są bezpłatne.

Opłata roczna za koło - 400 zł netto.


   InfoSMS

InfoSMS - dedykowana bramka SMS-ow, dzięki której kontakt zarządu KŁ z członkami jest wyjątkowo prosty. Wysyłanie masowych wiadomości nigdy nie było takie proste. Dodatkową funkcjonalnością jest automatyczne powiadomienie wpisanych do EPI myśliwych, o wykonaniu Rocznego Planu Łowieckiego na poszczególne gatunki zwierzyny grubej.

Opłata - 150 zł netto / 1000 SMS.


   TeleEPI - Telefoniczna Ewidencja Polowań

TeleEPI - intuicyjny system telefonicznych zgłoszeń na polowania indywidualne przewidziany został dla wszystkich tych, którzy mają problem z dostępem do internetu. W bardzo prosty sposób można dokonać wpisu na polowanie, a także wprowadzić w nim zmiany. W cenę wliczone są wszelkie prace związane z uruchomieniem systemu, Od chwili zakupu, przez kolejny rok aktualizacje oprogramowania są bezpłatne.

Opłata roczna za koło - 300 zł netto.


   EPI24 - wersja dla Android

Bezpłatna aplikacja dla użytkowników urządzeń z systemem Android. EPI Mobile w wersji Android przeznaczona jest dla myśliwych, polujących w Kołach Łowieckich i OHZ, które używają oprogramowania EPI. Pakiet programów EPI jest kompleksowym rozwiązaniem, które przyspiesza prowadzenie dokumentacji i sprawozdawczości w Kołach Łowieckich. Zapisy w ewidencji polowań możliwe są przez aplikację EPI24, webserwis oraz infolinię telefoniczną.

BEZPŁATNIE


   EPI24 - wersja dla iOS

Bezpłatna aplikacja dla użytkowników urządzeń z systemem iOS. EPI Mobile w wersji iOS przeznaczona jest dla myśliwych, polujących w Kołach Łowieckich i OHZ, które używają oprogramowania EPI. Pakiet programów EPI jest kompleksowym rozwiązaniem, które przyspiesza prowadzenie dokumentacji i sprawozdawczości w Kołach Łowieckich. Zapisy w ewidencji polowań możliwe są przez aplikację EPI24, webserwis oraz infolinię telefoniczną.

BEZPŁATNIE