Logowanie EPI - Ewidencja

Logowanie EPI - Zarząd

Brak wykupionej licencji na
EPI - Zarząd

Logowanie EPI - Administracja

Wideopomoc

EPI - Ewidencja
Film instruktażowy w przygotowaniu.

EPI - Zarząd
Film instruktażowy w przygotowaniu.

Darz Bór!


System EPI istnieje na rynku od 2010 roku. W tym czasie budowaliśmy swoją strukturę, kompletując potrzebne zaplecze, gotowy produkt powstał na bazie doświadczeń, a następnie został przeniesiony na platformę elektroniczną.
Jest niezastąpionym we współczesnym świecie narzędziem dla każdego myśliwego, a zarazem bardzo pomocny dla Zarządów Kół Łowieckich.
EPI to przede wszystkim stabilne i wydajne oprogramowanie, z gwarancją:

  •     stałego rozwoju
  •     częstych aktualizacji z nowymi funkcjami
  •     szybkiej i sprawnej pomocy technicznej
Analizując systemy i panele administracyjne innych firm oraz bazując na własnych badaniach potrzeb rynku, doszliśmy do wniosku, że jednym z głównych problemów obecnie funkcjonujących rozwiązań jest ich niewielka intuicyjność i/lub brak stabilności systemowej. Z tego względu, naszym największym priorytetem było stworzenie stabilnego systemu, z prostym w obsłudze i intuicyjnym panelem. Aby dojść do optymalnych rozwiązań, musieliśmy poświęcić sporo pracy i czasu. Opłacało się - w ciągu kilku lat udało nam się przekonać do siebie wiele Zrządów Kół Łowieckich a także Zarządów Okręgowych na terenie całej Polski.
Głównym atutem systemu EPI jest to, że w całości opracowany został przez praktyka, czynnego myśliwego, znającego w najdrobniejszych szeczegółach problemy z którymi borykają się myśliwi i członkowie zarządów Kół Łowieckich. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, a jedyną granicą jest nasza wyobraźnia.